VETEM MACHINA TE LARJES ME SHUMIC DHE PAKIC

Shitet nga: Faton 24 Shk 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Teknik e bardh me shumic dhe pakic.. Te gjitha te ardhura nga gjermania .. Ata te cilet jan te interesuar per Shpored , Lavatriqe , Enlares , Frigorifer etj kontaktoni ne numrat ton
044-506-496
ose
044-657-800
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim