aparata per akull

Shitet nga: fer com servis ferizaj 17 Shk 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Kemi aparata per akull per kafiteri 20 litsh 30 litrsh 40 litrs 50 litrsh dhe per akull te blun jan te perdorura me garancijon 12 mujshe ferizaj nr 044 227 442 044 653 177
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim