fer com servis frigo me gjam

Shitet nga: fer com servis frigo me gjam ferizaj 14 Sht 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigo me gjama dhe ftofje te jashtme te murit per marketa me porosi dhe te gaqme te gjitha demensijonet ne bajm muntimin servisimin dhe shitjen frigoriferave dhe per resorante a po kafiteri frigorifer shankut te rosfaijit nr 044 227 442 ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim