frigo me gjam per market

Shitet nga: fer com frigo megjama per markete 30 Dhj 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigorifera me gjam te gatqme dhe me porosi te gjitha demenzijonet dhe frigo bamak per restauranta te rosfajit ferizaj nr per kontakt 044 227 442 044 653 177
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim