frigorifer per markete

Shitet nga: fer com servis ferizaj 08 Sht 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigorifera per marketa me porosi dhe te gaqm ne bajm muntimin servisimin dhe transportin 044 227 442 ferizaj megjama dhe pa gjama me frofje t jashtme te gjitha demensijonet dhe frigo te restauramtave te rosfajit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim