frigorifera me gjam per markete

Shitet nga: fer com frigo ferizaj 17 Shk 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigorifera me gjam per markete me demenzijone te ndryshme me porosi dhe te gatqme shitje mumtim servisim ferizaj 044 227 442 044 653 177 dh por hoteleri tavolina pune dhe frigo banak
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim