frigorifera me gjama

Shitet nga: fer com frigo megjama per markete 30 Dhj 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigorifera te gatqme dhe me porosi megjama per markete dhe frigorifer banak per restauranta demenzijone te ndryshme ferizaj nr 044 227 442 044 653 177
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim