frigorifera te reja me gjam

Shitet nga: frigo fer com servis ferizaj 01 Tet 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigoriferat te murit per markete megjam dhe me ftofje te jashtme kemi te gatqme dhe me porosi te gjitha demensijonet dhe per restaurante frigo te punes te rosfait nr 044 227 442 044 653 177 ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim