frigorifera

Shitet nga: qemajl 30 Gsh 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
She's dy frigorifera dhe nje Friz. Ngjendje t rregult. Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim