frigorifera

Shitet nga: kujtim 14 Tet 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
frigorifera lavatriqe ne gjendje te rregullt
kemi radiator per nxemje qendrore
qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim