friz Muntues per pikap

Shitet nga: xxx 18 Mar 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet friz per pikap Muntues orgjinal per pikap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim