makin per akull

Shitet nga: fer com frigo ferizaj 12 Shk 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Makina per akull per kafiteri 25 litrsh 30 litrsh 45 litrsh 50 litrsh 60 litrsh dhe per blurjen e akllit 50 litrsh me garancijon 12 mujsh ferizaj fer com servis nr 044 227 442 044 653 177
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim