shes frigoferin

Shitet nga: faton 06 Gsh 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frigoferin esht shum i rujtun punon vetum duhet me mbush ka ardhur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim