shes frigoriferin gorenje punon shum mir

Shitet nga: rifat 02 Sht 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shes frigoriferin gorenje punon mir ka ngjyr te kaft e ka dhe ni rafr qe ngrin i gjat 1 meter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim