zbritje duke filluar nga 70 euro teknik e bardh ..

Shitet nga: Geneva-Impex 03 Gsh 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
--- ME LOKACION TE RI ---------
-- Malli i importuar nga Zvicra -- na vizitoni dhe binduni edhe vet...
...................................................................................................................................
-- Geneva - Impex me lokacion te ri 200 metra Afer Euro Mitit , Magjistralja Ferizaj-Prishtine...🔹

Frigorifer ..... frigorifer montues... frigorifer me xham.....frigorifer ..duboki , frigo ..
lavatriqe .....furra dhe pllaka muntus...
Shporet Elektrik .... shporet montues ....
En larese ......En larse montuse..... qmimi duke filluar nga 70 euro...
.

- Transporti Gratis -

Qmime speciale per klientet me shumic . ..... . ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim