Aparat kunder vllagut dhe mykut

Shitet nga: Kunder vllagut 26 Mar 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fshesë me korrent
Pastron vllagun dhe mykun lagshtin muni me thirr nler numer 049111547
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim