Fshesa Ritello per pastrimin e shume gjerave ...

Shitet nga: Avni 01 Mar 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fshesë me korrent
Shes fshesë Ritello po thuajse e re e perddorur veq 1 muj me te gjitha paisje per pastrim dhe larje .
Fshisa eshe e mire edhe per smundje te ndryshme si astma etj.. Bën pastrimin e tepihave etj.. Ka garancion 8 vite .. per me shum info .. 044671772 Pres bleres serioz .

Viber : +37744671772
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim