Fshis qendrore

Shitet nga: Bedri 29 Shk 07:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fshesë me korrent
Kto fshisa jan lider ne bot .shitjen dhe montimin e bejm sipas udhzimeve te prodhusit ne menyr profesionale .Nese ju jeni ne nderim e siper ather vendosni gypat per fshis qendrore qe te kini mundesi me pastru shtepin pa zhurm dhe garantov se mete vertet asht pluhri jasht shtepis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim