KAMINA OLA KAMINA

Shitet nga: ola kamina 17 Nën 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fshesë me korrent
bejme shitjen dhe montimin e kaminave ne menyre profesionale me izolime speciale
per me shume na kontaktoni ne nmr 045 566 672 044530191
ose ne facebok ola kamina
tel 038 736 151 prej ores 08 deri 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim