KAMINA OXHAQE

Shitet nga: ola kamina Dje 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fshesë me korrent
bejme shitjen dhe montimin e kaminave ne menyre profesionale me izolime speciale
per me shume na kontaktoni ne nmr 044530191
ose ne facebok ola kaminamercedes bmw fiat kamin shporet tv kuzhina kuzhin dhom komod tavolin karrik perde mloja fasad gips gipser fasad dritare glet interier
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim