Makine per larjen e dyshemes (marka WETROK)

Shitet nga: Euro-Swiss 22 Krr 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fshesë me korrent
Makine per larjen dhe e dyshmes me pllaka apo edhe beton e markes Wetrok Prodhim Zvicrran

bën pastrim (larje dhe thithjen e ujit) makien shumë praktike

Salla dasmash, Restorane, Shkolla etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim