Thithese elektrike te reja me garancion 2 vite

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Meriton 12 Gsh 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fshesë me korrent
Thithese elektrike te te gjitha llojeve prodhim Gjerman,te kualitetit shume te larte,
me filter me thes me fuqi watt te ndryshme, nga 1400 watt deri me 2400 watt.
dhe garancione dy vite. na vizitoni dhe binduni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim