Shporedin e smedereves

Shitet nga: bajrami 16 Dhj 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shporedi esht me gjendje shum te mur pothuja se i rij ska as nje grrith
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim