Furra per pjekjen bukes picave burekit kifle

Shitet nga: fahredin 08 Shk 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Furra asht e ardhun nga zvicra asht shum pakes eperdorne asht shum e mire teknikisht po ashtu edhe optik nderim mundesisht me ndonji vetur simpas qmimit te furres po ashtu edhe me dyr e dritare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim