Furre

Shitet nga: Vllaznim 03 Dhj 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet furra per pjekjen e pulave ne gjendje te mir e gatshme per pun pres blers serioz qmimi arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim