Furre e picave

Shitet nga: Furr e Picave 25 Nën 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shes furr picave me rryme ne gjendje shumme te mire madhesi nxen 4 pica punen e ben shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim