Kamina

Shitet nga: Raif 13 Pri 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet kamina "Prity", e perdorur vetem tre muaj. Eshte e re. Qmimi origjinal ka qene 139 euro, kurse tani e shesim 120 euro.

Arsyeja e shitjes eshte pershkak te rilokimit, dhe ne pamundesi te perdorimit te kamines ne lokacionin e ri (banesa e re nuk ka oxhak).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim