Kamina

Shitet nga: Elbasan 06 Gsh 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet kamina. E ruajtun. Shih fotot. Baj ndrrim me shporet alfa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim