Risi mall i ri ne servisi blerimi

Shitet nga: Servisi siemens blerimi 06 Tet 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Posedojm shporet elektrik te ndryshem montues te firmave te njohura.

044/049 116 124
044 323 180
0290 330 207 Ferizaj jumirepresim. Gjdo artikuj me sasi deri 150 copaper me shume navizitoni ne faqen tone ne

Facebook: https://www.facebook.com/pages/Servisi-blerimi-Siemens/156685684346632?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim