SHPORET EXTRAVAGANT ME PLIN,.....

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Nexhat Dje 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
SHESIM SHPORETA PROFESIONAL TE MDHENJ PER RESTORANTE DHE KUZHINA 60X90 CM ,

SHPORETI ESHTE ME PLIN ,PESE ( 5 ) RRINGLLA TE PLINIT LART ,FURRA ME PJEKJE ME PLIN SI DHE GRILLI PER KATER PULA.

SI DHE KA SHKREPSEN AUTOMATIKE PER NDEZJEN E PLINIT.
GJERSIA E FURRES ESHTE 66 CM ME PLIN ,PRA GJITHQKA NDIZET NE FORME AUTOMATIKE.

PER ME SHUME TEL 044 205 539

GJINDEMI PERBALLE ETC,FERIZAJSHPORETA ME PLIN GAS KUZHINA PROFESIONALE INOX INOX
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim