Shes shporetin elektrik

Shitet nga: Ylber 16 Shk 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes shporetin elektrik i markes Gorenje. Ne gjendje te mire dhe shum i ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim