Shporet Alfa i plotë

Shitet nga: Ylber 14 Pri 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shporet alfa i plote
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim