Shporet alfa i plot

Shitet nga: Ylber 04 Pri 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shporet alfa i plot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim