Shporet alfa

Shitet nga: jeton 25 Shk 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes shporetin alfa i pordorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim