Shporet alfa

Shitet nga: Ylber 26 Mar 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shporet alfa i plot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim