Shporet elektrik

Shitet nga: lutfi 04 Jan 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes shporet elektrik i sapo ardhur nga svicrra ne gjendje te rregulllt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim