furr e pulave

Shitet nga: bujar 29 Shk 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet furra per pjekjen e pulave me qmim shum te volitshum 045515276
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim