furra

Shitet nga: burimi 10 Jan 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Furra eshte me gjdo gje ne rregull dhe nxemsat ja kam ndrru te ri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim