gjys alfa

Shitet nga: shporet 25 Dhj 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes shporetin gjys alfa esht aq shum I rujten sa qe duket sii ri se esht shum pak I perdorur shihet edhe ne foto arsyja e shitjes esht se un jetoj ne gjermoni e nuk pom duhet kam ble kamin per sallon e se esht salloni I madh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim