shporet montues

Shitet nga: shaban 20 Maj 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shes shporetin ne gjendje te rregullt edhe shum i ruajrur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim