ujë i vluar

Shitet nga: test 08 Nën 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shes një gjygym ujë të vluar ne shporet me dru pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim