Autolarje kasher viti 2000 gjrman me uj ftoft me..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: albani 22 Mar 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   999 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shes kasher 2000 gjrman ne gjendje shum te mir pune me servis te kryer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim