Ilaq per shdo smundje nga svizra

Shitet nga: Leon 11 Jan 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Per shdo Moshe per gati shdo smundje krejtsisht bio per Ma shum Kontakt viber +38643871842
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim