LAVATRIQE TERSE

Shitet nga: Nehat 26 Jan 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shitet maqina terse e sapo ardhur nga zvicrra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim