Lavatriçe,frigorifer,shporet etj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Teknik e bardh 19 Sht 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Mall nga gjermania me shumic dhe pakic , te perdorura me marka te njohura si:Miele,bosch,siemens,aeg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim