Lavatriçe

Shitet nga: albenit 13 Shk 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shitet makina e larjes nga firma "BEKO" makina eshte ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim