Lavatriqe 5,kg

Shitet nga: Lirim 12 Shk 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   140 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatriqe e ardhun nga ausrtija dhe shum pak e perdorun, shum e mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim