Lavatriqe

Shitet nga: Gzim 16 Jan 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatriqe shum te mira si dhe tharse te njejtes firm qavatriqet jan te perdorura nga kfori dhe kan kfalitet ner informat mund te na kontaktoni qmimi 100 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim