Lavatriqe 60 euro

Shitet nga: hetem 15 Jan 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
lavatriqe e perdorur asht ne gjendje t rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim