Lavatriqe Bosch

Shitet nga: hysen 30 Sht 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim